Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » A macskák fülében lévő tetvek,...

A macskák fülében lévő tetvek, rüh ellen milyen készítményt használtok? Tudnátok ebben a kérdésben bővebb információval szolgálni?

Figyelt kérdés
Barátomnak tanyasi cicái vannak. Nekünk szobacicáink. A mieinknek már volt ilyen betegsége. Mivel van közöttük perzsa (ő érzékenyebb) könnyen mutatta az alapvető tüneteket pl. Viszketés, furán tartotta a fülét. Viszont a tanyasi macskáknak nem látok ilyen tüneteket bár a fülük belülről szinte fekete. Nem gondolom ezek alapján, hogy mégsem erről lenne szó. Állatorvoshoz nem szeretném elvinni őket (sokan vannak, eszméletlen drága lenne). Kezelni szeretném őket. Próbáltam már tisztítani a fülüket de ezzel csak részben oldom meg a problémát. Tudnátok nekem ebben segíteni? :)

2018. nov. 4. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell mindet elvinni, főleg ha neked ks hagyjak magukat kezelni. Egyet mindenkepp kene, es akkor irnak fel gyogyszert is, amivel tisztogathatod. Egyebkent eleg melyen szoktak tisztitani allatorvosok, en annyira melyen nem is tudtam.
2018. nov. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja igen, ez fulatka fertőzésre van, a fekete "kosz" pedig "atka kaki" a fulben.
2018. nov. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Etolajat kell beletolteni a felesleget ugyis kirazza de legyirtot fujsz bele az is jo.Mielott lehulyezne barki mondanam a nyulaknal is ez hasznalatos ott is szokott atkasodnim a fule.
2018. nov. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ebben a helyzetben ha fultisztitoval (étolajba mártva) tisztítom meg a fülét az is megfelelő lenne :) köszönöm a tippeket.
2018. nov. 4. 20:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk járt emiatt állatorvos Advocate-t javasolt.
2018. nov. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!