Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mit tegyek a sok léggyel?

Mit tegyek a sok léggyel?

Figyelt kérdés
Tegnap lefujtam oket de ma megint rengeteg van. Nincs mindig nyitva az ajot csak ha szelloztetek. De olyan sok van hogy mar idegesit. Csapkodom oket meg minden. Mit tehetnek meg?
2018. nov. 8. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Szúnyogháló.
2018. nov. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Vagy légycsapda (ragacs, vagy elektromos UV fényes).
2018. nov. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat! :)
2018. nov. 8. 08:49
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Ha rendszeresen sok van akkor azon is el lehet gondolkodni, hogy nincs-e a lakásban valahol egy "telep". Ez lehet, hogy furán hangzik, de sokszor megesik, főleg családi házban, hogy kisebb kártevők (egér/patkány) bejutnak valahogy a lakásba, és ott elpusztulnak. A tetemüket beköpik a legyek és folyamatosan "termelődnek" az új példányok amíg a tetem teljesen el nem tűnik. (nekünk a hétvégi házban volt ilyen) Persze nem csak tetem okozhatja, hanem bármilyen olyan szerves anyag/szemét amin meg tudnak telepedni.
2018. nov. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Odakint, vagy a szomszédban kellene az állatok körül takarítani, vagy legyeket írtani.
2018. nov. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!