Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Ha valahol, akár házon belül,...

Ha valahol, akár házon belül, akár kint az utcán látok ilyen rágcsálódobozt, és hozzáér a gatyám szára, akkor lehet baj? Most akkor ennek a külső része van valami vegyi anyaggal bevonva, vagy arra számítanak, hogy az egér belemászik?

Figyelt kérdés

Láttam ott a munkahelyen pl valaki bele rúgott egy ilyenbe, mert a fallal párhuzamos volt az oldala, de onnan el lett lökve.


Az én gatyám szára szerintem nem ért hozzá.

De ha pl valaki belérúgott egy ilyenbe, és azután mondjuk lehajol cipőfűzőt kötni, utána valamiért véletlenül leejt egy tollat, és pont a cipőjéről pattanna le tegyük fel, ahol pl hozzáért ahhoz a műanyag-dobozhoz, amin szerepel a rágcsaló-irtás felirat?


Az akkor most baj? És pl tegyük fel lehet észre sem veszi, csak összeköti, és ha nem látszik, hogy pl a gatyája vagy a cipője ragacsos lenne, akkor végülis nem is lett olyan, vagy nem olyan mértékben?


Ebben most belül van az a szer?


Mert és ha mondjuk pl elővesz egy cukorkát vagy rágót, és véletlenül picit hozzáér a kezével?


Kívül egyébként nem látnám, hogy ragadnának ezek a dobozok, csak ilyen felirat van rajtuk. Van kisebb is, nagyobb doboz is.


Szal, hogy akkor most ahhoz hozzá lehet -e érni esetlegesen cipővel meg nadrággal, és akkor arra számítanak, hogy belemászik az egér? Vagy hogy legalább a fejét dugja be szegény, és onnan abból a részéből a lyukon át ki tud folyni egy ilyen cucc a dobozkából?


Előre is köszönöm.



2018. dec. 2. 13:53
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
(*Ja amúgy szerintem nincsenek egereink.)
2018. dec. 2. 13:54
 2/12 anonim ***** válasza:

Ilyen:


[link]


Semmi bajod nem lesz tőle.

2018. dec. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
*ott egy ékezetet szerintem lehagytam:) ^ ^ Nem rágcsaló, hanem rágcsáló:)
2018. dec. 2. 13:56
 4/12 A kérdező kommentje:
Oh, köszönöm, ment a zöld!:)
2018. dec. 2. 13:57
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak kíváncsiságból kérdem: nadrágot nem viselsz, hogy gatyaszárad ért hozzá?

.

A dobozban BELÜL van a méreg, hiszen, ha kívül lenne, doboz sem kéne.

2018. dec. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A csalétekben többnyire véralvadást gátló anyag van, így a csalétket elfogyasztó rágcsáló néhány napon belül belső vérzésben elhullik.
2018. dec. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mentek a zöldek.


Én amúgy nemtom ez milyen szlengezés; de kicsi korom óta itt a környezetemben néha hívjuk a nadrágot gatyának. Szóval amit alulraveszünk az bugyi v alsónadrág; vagy alsóruházat, fehérnemű, meg ilyenek. Szóval nekem a gatya az egyértelműen a nadrágra szinoníma, és még elsőre furcsa is volt, hogy valaki az alsógatyára értette. Amikor arra hallottam használni.: ) Szóval végülis mind a kettőt jelentheti, de nekem elsődlegesen a nadrágot, de ha valaki az alsógatyára érti, azt is értem:)

2018. dec. 2. 20:31
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk a tetejèn rá van ragasztva az ellenszer talán valamelyik B vitamin
2018. dec. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nálunk is rá van . Itt K
2018. dec. 2. 23:10
 10/12 A kérdező kommentje:
má a cucc neve, és alatta, hogy ellenszere k vitamin meg egy telszám.
2018. dec. 2. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!