Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Szomszéd atrakott 3 patkanymér...

Szomszéd atrakott 3 patkanymérges dobott a mi telkünkre, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Mikor ideköltöztek, azzal kezdték a feljelentettek az önkormányzatnál, hogy kertünk tele van patkányokkal... De mi eggyet sem találtunk, koteleztek doboz kihelyezésre, 3-t kiraktunk minden nyugi van volt. (Abból a 3dobozobol semmi sem fogyott...)


Par napja észrevettem hogy kirakott dobozokat a kerítés mellé, a mi oldalunkra szó nélkül.

Azon gondolkozom összegyűjtom őket, és szemmel jól látható helyre elrakom hogy had lássa, és kérdezzen rá csak hogy az meg mi?


(Nem lenne baj ha atrakja, de legalább szólna..)



2019. jan. 18. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy a ti oldalatokra? Dobáld át. Vagy dobd ki amennyit csak áttesz, majd megunja. Meg különben is: nem lehet azzal baja, hogy nálad patkány van, legfeljebb azzal, ha nála, akkor meg tegye a saját portájára.
2019. jan. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én összeszedtem volna és kiszabtam volna a kukába.
2019. jan. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Patkány olyan helyen tartózkodik,szaporodik el ,ahol bőséges élelem van számára . Nálad vannak e háziállatok,vagy a szomszédoknál ? Azt sem tudom ,hogy az önkormányzat mennyire vette megalapozottnak a feljelentést .Milyen bizonyítékokkal állt elő a szomszéd .

A szomszéd által átrakott mérget lefényképezném ,és birtok háborítás miatt én is feljelentést tennék az önkormányzatnál .

2019. jan. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szomszéd akkoriban azzal indokolta hogy volt 1 nagyobb farakás, ami azóta már eltűnt alatta nem volt üreg.. sem lyuk..


Nálunk van 4 cica akik kint vannak, de ételt lakásban kapnak.. Nála meg 1 kutya akinek csak úgy kiszórja a kaját..

Meg a mosogatólevet is csak kiönti a kertbe..


A kidobni az túl egyszerű, én szeretném hogy kérdezzen rá hogy hát ez meg mi? Mármint hogy azért valahogy érezze hogy nem tehet meg mindent..

2019. jan. 18. 12:09
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogja megkérdezni.

Ha kidobod, lehet előbb rákérdez, hogy hol van.

De ha sunyiba tette oda, akkor nyilván nem fogja szóba hozni semmilyen módon.


Inkább te mondhatnád neki, hogy "jé, itt termett pár doboz nem tudom mi a kerítésnél, inkább kidobtam őket"...

2019. jan. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Nézze, nem értem miért rakott a mi oldalunkra patkánymérges dobozokat a megkérdezésünk nélkül! Nálunk nincs patkány. Mi is raktunk ki dobozokat, üresek voltak. Ha patkányt látott, az maguknál volt (vagy a tükörbe nézett, akkor látta?). Legközelebb ne lépje át a telekhatárt és ne tegyen semmit a mi telkünkre, mert az birtokháborítás, és fel fogom jelenteni."
2019. jan. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!