Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Ez lehet ágyi poloska csípése?...

Ez lehet ágyi poloska csípése? (Képek lent! )

Figyelt kérdés

[link]


[link]


A második képen azért fénylik,mert Bepanthen krémmel bekentem. Csíp, ég, viszket, körülbelül két-három napja vettem észre magamon reggel, ébredés után. Ágyi poloska csíphetett meg? :-( Köszönöm a választ!


2019. jan. 30. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Akár lehet.
2019. jan. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm......

Még valaki? Olyan, akinek esetleg volt is ilyen csípése?

2019. jan. 30. 19:47
 3/9 anonim válasza:
40%
Aha az, engemet is megcsípett éjjel a kezemet meg az arcomat is és vakarozott de nem volt vészes. Takaríts meg porszivózz ki. Fényben,villanyfényben nem jönnek elő ha félsz aludj ugy.
2019. jan. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

nézegesd, sztem nem az

2019. jan. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Higiéniás problémára nem tudnék gondolni, mert hetente áttörlöm a szekrényeket/asztalokat/székeket Domestos-os vízzel. Heti szinten porszívózok/felmosok, szintén Domestossal.
2019. jan. 30. 19:57
 6/9 A nagy Levin ***** válasza:
Akár az is lehet, de ha elkezd hólyagosodni, mutasd meg szakembernek, mert akár övsömör is lehet.
2019. jan. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

A csípése pont ugyanúgy néz ki mint sok más rovarnak, bolhának, szúnyognak. Sokkal fontosabb annak a "keletkezése". Általában nem azonnal kezd el viszketni, hanem napközben veszi észre az ember és napokig, hetekig is képes viszketni.


Engem csípett már össze, egyáltalán nem úgy nézett ki, mint a linkelt képen. Duzzadt bolha, szúnyogcsípés szerű volt. Csak azok sokkal hamarabb elmúlnak.


Másik ami árulkodó, hogy főleg a nem fedett részeken csíp, míg a bolha a ruha alatt mászik. Persze ez sem törvényszerű. Illetve van egy ismétlődő "ciklus", pár naponta jön elő táplálkozni.

2019. jan. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez bolha.
2019. jan. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az nagyszerű :/

Köszönöm a válaszokat!

2019. jan. 31. 05:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!