Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Egérfogóba mit tegyek, a sajt...

Egérfogóba mit tegyek, a sajt nem vált be?

Figyelt kérdés

2019. febr. 15. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Füstölt szalonnát komálják nagyon.
2019. febr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szalonna, kolbász, dió, csoki.
2019. febr. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Az egerek csak a mesében szeretik a sajtot, a valóságban nem igazán vannak oda érte. Inkább az olajos magvakat szeretik, meg a gabonaféléket, mint a legtöbb rágcsáló, de a faggyút, zsíros szárított húsokat, szalonnát is szeretik.
2019. febr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

Füstölt dolgok, mogyoró, mogyoróvaj.

Maga az egérfogó korlátozott eszköz, a vödrös csapda jobb megoldás és házilag könnyen megcsinálható.

https://www.youtube.com/watch?v=aSk79YcuIRQ

https://www.youtube.com/watch?v=6SIlYiiCGLI&t=2s

2019. febr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pörkölt dió, repesnek érte.
2019. febr. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogy 3-as írja. Mindig azt tgyél bele amit csócsál. Pl. nekük régen a grázsban volt éléskamra, ott a lisztet ették, azt tettem rá, és még azzal is megfogtam. Arra kell még figyelni, hogy kicsit meg kell csiszolni a pöcök végét és csak éppen a sarkára rakni a lapot hogy szinte majdnem magáró elcsattanjon, mert az egér nagyon óvatos.
2019. febr. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az egér szereti a sajtot, csak az a baj vele, hogy a sajt egy nap alatt keményre szárad, és már nem csalogató.

Nekem is a szalonna, tepertő, dió jött be.

Mivel pl. a diót nem könnyű rászerkeszteni az egérfogóra, én a lecsapó tányéron lévő lyukon áthúzok duplán egy rézdrótot (alul bogot kötök rá, hogy ne menjen át), fogóval rányomom a tüskét, hogy tartsa, és a két szál 3 cm-es drótdarabbal jól lehet rögzíteni bármit. Az egér nem tudja lehúzni a csalit, mindenképpen ott kell rágcsálnia.

2019. febr. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Topor G ***** válasza:
Kekszet, lehetőleg ami kicsit vaniliás aromájú!
2019. febr. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Tom Benko ***** válasza:

Kedvencem a cserepes egérfogó:

Egy virágcserepet (lehetőleg ne valami súlytalan műanyag kakit) egy fél dióval feltámasztasz. Nem lesz csúnya egérhulla (sőt, normálisan nagyon is eleven lesz - lehet reptetni), vér, bél, és teljesen újrahasznosítható, mert a dió nem fog elfogyni.

2019. febr. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sport szeletet. Nem vicc. Nekem nemrég volt egy egerem, és semmi mással nem tudtam megfogni.
2019. febr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!