Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Egy bevásárló központban egy...

Egy bevásárló központban egy multi üzletben vettem olyan mogyorót (földi) ami erősen egérszagú, több alkalommal is, ugyanaz volt, mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés

Hol lehet az ilyent jelenteni (ÁNTSZ?)? Mivel jár, hogy zajlik?

Félretettem a mogyorót ,meg a blokkot, de már vagy egy hónapos.

Egér nyomokat meg ürüléket nem találtam csak az egyik mogyorón egy rágás szerü nyomot, de nem tudom megmondani biztosan, csak valószínű, ez nem lesz elég bizonyíték?


2019. febr. 17. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Jelentsd a gyártónak, de ha már egy hónapos nem fognak tudni ők se mit tenni. Ha időben szólsz, bevizsgálják és ha kell visszahívják a terméket. Nem hülyék, ha ilyet árulnának szándékosan lecsuknák a tulajt.
2019. febr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem veszel ott többet.

2. Hamarabb eszmélsz

2019. febr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ki lehet a gyártó. Adagolós dobozos volt. Miníg árulják, szerintem még van ebből.
2019. febr. 17. 23:35
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem zecskós, akkor az a boltra tartozik. Ők tárolják esetleg rosszul. Lehet, hogy règi, vagy sokáig nem lezárt csomagolás az oka. Vegyèl rendesen előrecsomagolt zecskósat.
2019. febr. 18. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy hónap után simán azt mondják, hogy nálad otthon volt egér. Azonnal kellett volna bejelenteni. (Még jól ki is röhögnek, hogy egérszagú volt, de azért te még többször vásárolsz belőle.)

Pörkölt mogyorót, meg bármi egyéb pörkölt magféleséget pörköléstől fogva folyamatosan lezárt csomagolásban kell tartani (az belefér, ha kicsomagolják zsákból zacskóba). Ha nyitott tárolóban van, akkor a levegő nedvességétől rossz íze lesz. Lehet, hogy ez a dohosodás az, amit érzel rajta, nem is egérszag.

2019. febr. 19. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!