Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Lehet az ellen tenni valamit,...

Lehet az ellen tenni valamit, hogy a madarak ne szarják le a klímám kültéri egységét?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 30. 23:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi, ez jó ötlet, csak azt nem tudom, hogy magasról szarnak rá vagy rászállnak és ott helyben...

Ez a 9. emeleten van az ablakom alatt.

2019. ápr. 30. 23:53
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Bagoly. Ha meg tudod oldani a kihelyezését, el fognak tűnni a madarak. Valahol olvastam a neten, a galambtüske volt az első amit kipróbáltak egy klíma kültéri védelme érdekében, semmit sem ért, még több darab sem. Utána körbekerítették dróthálóval az egészet, de a madarak továbbra is ott tanyáztak. Végül tettek oda egy igazinak tűnő baglyot. Azóta a klíma közelébe nem mennek a madarak.

Szerettem volna linkelni az oldalt, de nem találom. Ha mégis megtalálnám később, akkor belinkelem.

2019. máj. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. máj. 1. 00:23
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha galamb a tettes, az elèg okos ès a műmadarak semmit sem èrnek. Nálam is 2 nap után mellè ültek.

Derítsed ki, honnan jön a piszok. Ráülnek, vagy a tetőről potyogtatnak. Más más megoldás kell.

2019. máj. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez a gond, hogy nem tudom honnan jön, keveset vagyok itthon, de madarat még sosem láttam rajta ülni, csak azt, hogy mindig szaros lesz. Úgyhogy lehet a tető szélén ülnek.
2019. máj. 1. 10:14
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A galambtüske megér egy próbát. Ha nem válik be, akkor fogsz egy folpakot, cellux-szal ráragasztod a tetejére.

Aztán hetente cseréled.

2019. máj. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 gabesz147 ***** válasza:

Nem tudom, mennyit szánsz rá, és nem tudom, melyik mennyire hatékony, ezeket találtam, műbagoly kulcs szóval, de több, külön hirdetés is van.


[link]


[link]

2019. máj. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget, azt végigpróbálom a lehetőségeket... :-)
2019. máj. 2. 20:04
 10/12 anonim válasza:
Ha van hozzáférésed, a tetőre is lehetne tenni galambriasztó tüskét,. Ami persze nem riaszt, hanem nem tud tőle odaülni a galamb.
2019. máj. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!