Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Emlékszem, hogy 15 éve lehetet...

Puffinlekvár kérdése:

Emlékszem, hogy 15 éve lehetett venni ilyen szúnyogriasztó illatgyertyát. Ezt hol lehet kapni és mennyiért? Más állatokra veszélyes?

Figyelt kérdés
Egyébként azért nem google-öztem rá,mert háta valaki már használja és van 3 perce írni egy hozzászólást.:) 15 év alatt akár ki is vonhatták,amit sajnálnék,mert az illatlapocskás-konnektoros megoldáson kívül még ez vlt be nagyon,de régen használtam már,így tapasztalatok érdekelnének. Köszi

2019. jún. 22. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyertyáról nem tudok sajnos, de a vape-nak van füstölője. Spirál alakú, elég sokáig ég és pl kültéri szúnyogriasztásra nagyon hatásos.
2019. jún. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát mi legutóbb most Vape spirál füstölőt vettünk a Spar-ban, ami a legjobban bevált és többféle illatban kapható - szerintem a gerániumosnak jobb az illata, mint a levendulásnak, de próbáld ki!
2019. jún. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Citronella mécsesnek/gyertyának hívják és lehet még kapni (barkács áruházakban tuti, de az Auchanban is láttam már, sárga színű). Mi mondjuk bent nem használjuk, nem is használnánk, de kint az erkélyen az asztalon mindig ég egy nagyobb gyertya, ha kint vagyunk. Elég nagy a lángja, úgyhogy ildomos figyelni rá. :)

Lent a közös teraszon pedig fáklyákkal szoktunk este világítani, ha sütögetünk, összeülünk, amibe szúnyogriasztós lámpaolajat teszünk.


Bent nem nagyon van szúnyogunk, minden ablakon van háló, a hálót pedig körbe szoktam fújni biokillel, így ami esetleg a szélén betéved, az úgy is hamarosan megmurdál. :)

2019. jún. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

De örülök,hogy még van :)

2019. jún. 23. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!