Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mit lehetne tenni, hogy a...

Mit lehetne tenni, hogy a szomszéd ne kukkoljon folyton minket? A bejárati ajtaja és terasza ránk néz, és a magasból nonstop kukkol minket. Az utcában minden teleknek hátrafelé van a bejárati ajtaja meg a terasza, de ennek a parasztnak felénk néz.

Figyelt kérdés
Mit lehetne tenni ? Lehet kötelezni rá,hogy beépítse a teraszt meg a bejárati ajtónál a falat? Az ajtónál is van egy kicsi terasz,ráadásul mindkettő magasan van neki,fent áll,és teljesen átlát hozzánk. Sajnos üveg ajtója van, hülye csipke függönye van,de ezen meg átlát hozzánk. Ott van szerintem a konyhája,és nonstop ott ül,figyel minket, ha kijövünk az udvarra szalad ki, és csak áll, és bámul. Évekig türelmesek voltunk és nyugodtak,de már durván utáljuk amit művel. Szerintem nem szabályos,hogy felénk néz az ajtója meg a terasza. Teraszán is imád ülni, és csak nézni minket, meg nekünk ezen a falon van a fürdőnk, és mivel szinte folyton árnyékban van a házunknak ennek a fala, a fürdő ablaka szinte mindig nyitva,de akkor meg azon is bebámul. Gyűlölöm,hogy ennyire illetlen,és köcsög. Mindig ordít, minden második szava "izé". Köszönöm,ha tudsz segíteni,hogyan lehetne végre orvosolni a problémát. Feljelenteni kellene?

#szomszéd #feljelentés #kukkolás #kellene vagy 4méter magas kerítés #hogy ne lásson át végre....
2019. júl. 28. 04:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hány mèter van a telekhatár ès az ő háza, valamint a ti házatok között? Ha minimum 3-3, azaz 6 mèter, akkor minden teljesen szabályos. De ha esetleg szabálytalan is lenne, akkor sem tehetsz semmit, hiszen 10 èv gondolom eltelt az èpítès óta, már nem bontatják le. Befalazási kötelezès nem lètezik.


Mièrt nem telepítettèl a türelmes èvek alatt sövènyt vagy tuját a telekhatárra? Már azóta senki nem látna semmit.

2019. júl. 28. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 mindentudó99 ***** válasza:
97%
Ültess tuját és kész
2019. júl. 28. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
Túl sokat foglalkozol te is vele. Lehet többet nézed mint ő titeket.
2019. júl. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Az én nyugger papa szomszédom is állandóan bámult, egyszer szóltam neki hogy ne bámuljon, azóta ki sem mer jönni a kertbe...
2019. júl. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%

Kérdező!

Normális vagy??

2019. júl. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

Még, hogy ne üljön ki valaki a saját teraszára, mert neked ez nem tetszik??!


Ha üldözési mániád van, miért nem költöztél egy elhagyatott tanyára??!

2019. júl. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Jó, ha tudod, hogy a műholdak is látnak.
2019. júl. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Lettek ültetve növények,csak nem bírják a talajt,és végül kicsik maradtak.

Igen,teljesen normális vagyok,köszönöm szépen az udvarias kérdést. És az Ön kedves mentális egészsége jól szolgál? Nem is értem az ilyen embereket, feltettem egy egyszerű kérdést, érdemben nem tudnak hozzászólni,de még csak lehet végig se olvasták,vagy ennyire nem megy az értelmezés, és gondolják na majd most ők jól beszólnak nekem, ettől biztos szebb lett a vasárnapjuk, meg az életük. :)

Az nem mond semmit,hogy mindenkinek hátra felé néz a bejárati ajtó + terasz csak neki nem ????? Tényleg ÉN vagyok a nyomi,mert ő nem szabályosan építette meg ? Eszem eldobom, úgy biztos könnyebb lenne !


Másfél éve nyugdíjba ment,azóta a legrosszabb,mert nincs dolga, pontosabban imádja a flexét,egy éven át kitartóan flexelt reggel hattól, általában szinte egész nap, vagy volt,hogy csak reggel hatkor,meg estefelé nyomtatta. És csak egy kis kerítés szakaszt csinált meg egy év alatt,... Aztán megkértük,hogy ne kezdje már reggel hatkor, hétvégén meg főként ne, aztán azóta beszól,ha olyan kedve van,mert annyira ideges még mindig,hogy megkértük,hogy ne zajongjon egész nap. Ez a gond,hogy mi kulturáltan viselkedünk vele szemben is,holott sose érdemelte meg. Szerintem márpedig egy ilyen embernek kellene tanyára költöznie, annyit nyomathatná a flexét,meg bármilyét, amennyit csak akarja.

2019. júl. 28. 18:17
 9/12 mindentudó99 ***** válasza:
Próbáld meg a türkisztán8 szilt. 2 év alatt 3 méter. Abszolút igénytelen.
2019. júl. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
...és nem lehet kiírtani.
2019. júl. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!