Kezdőoldal » Otthon » Kert » Miért hány füstöt a űnyíró?

Miért hány füstöt a űnyíró?

Figyelt kérdés

Kifolyt az olaj és a benzin mert oldalrafordítottam a fűnyírót. Ezután fröcskölt és füstöt hányt, végül be sem indult.

Hogy tudom kitakarítani? :)



2019. aug. 30. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Így van ez ilyenkor .Ha már beindult,belsőleg kitakaritja magát a motor .Csak pár perc amig nagyon füstöl .
2019. aug. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 mindentudó99 ***** válasza:
Vissza folyt a motorolaj. Ilyenkor telemegy minden karbi legszűrő. Próbáld kimosni a légszűrőt először.
2019. aug. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Odáig jutottam, hogy utántöltöttem a motorolajat, mert a pálca kb semmit nem mutatott, az mostmár jó. A légszűrő szivacsot(??) kimostam , csupa olaj volt - vagy legalább is korom fekete.


A szivató gombnak törött a gumija, de ha benzint töltök bele és berántom, akkor beindul, de hamar le is áll.

Mit csináljak?

2019. aug. 30. 18:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Ilyenkor ki kell venni a gyertyát ,ujjal kicsit befogni a helyét,megrángatni párszor,gyertyát megtísztitani.

Esküszöm max a harmadik rántásra beindul.

Olyan füstöt nyom,mint egy szunyog irtó gépezet .

1- 2 perc,azután minden a helyén van már .

2019. aug. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha meg áll próbáld újra .Ha elindul hagyd hogy járni azon a gázon ahogy van .Pici gázadagolással emeled a fordulatot.
2019. aug. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Ilyenkor ki kell venni a gyertyát ,ujjal kicsit befogni a helyét,megrángatni párszor,"


ez mi célt szolgál?

Hogy lehúzza az olajat a hengerről?

2019. szept. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!