Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hülyeség ennyi kertigép?

Hülyeség ennyi kertigép?

Figyelt kérdés
1500 négyzetméteres a telek, sok szegély, sok gyümölcsfa. Van egy tologatós Partner fűnyíróm, egy Lidlis Florabest benzines fűkasza. S egy Fuxtec benzines damilos szegélynyíró. Hülyeség ennyi gépet használni ekkora telekre szerintetek?
2019. szept. 11. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem. Nekem is van egy nagyobb benzines fűkaszám ami tök jó tömeges vágásra de mivel nehéz /nagy teljesítményű/ ezért néha baromira hiányzik egy kisebb valami szegélyvágó teljesítményű. Tologatósom nincs mert a talaj eléggé egyenetlen. De ha nem így lenne lenne nekem is tologatós. Azért 1500nm sem olyan kicsi telek. Úgyhogy szerintem egyáltalán nem sok.
2019. szept. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem sok.Sose tudni mikor adja meg magát az egyik fűkasza..és akkor van mihez nyúlni..Nekem a portám 900m²,és van 2 házzal fentebb egy kertem,ami 2000m²,a portámon kb 80-90m² ami füves rész,a kertben meg max 200m²..mégis van 2db stihl 380-as fűkaszám,1 önjáró alko fűnyíró,meg 2db briggs motoros szintén fűnyíró..igazából csak az egyik stihl fűkaszát használom,így a többire igazából nincs is szükségem,mégis megtartom őket..
2019. szept. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Nem hülyeség. Csak ne add kölcsön senkinek ez a lényeg.
2019. szept. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!