Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Kert

A kérdés
6Berni27 nevű felhasználó kérdése:

Mikor kell/mikor helyes metszeni, locsolni a szedret?

A már leérett szedret mikor érdemes/mikor kell/mikor helyes metszeni? Illetve meddig érdemes locsolni?

szept. 11. 18:02  Privát üzenet  

A válaszok
Metszeni lehet,locsolni meg felesleges.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont szept. 11. 18:49 Privát üzenet

Így van, az öregeket már most ki lehet vágni (de februárban is), a fiatalokat visszametszeni és ritkítani viszont csak tél végén.

Öntözni teljesen felesleges, ha már nem terem.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont szept. 12. 05:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Leanderre Zoom 11 SC atkaölő szert használnék. A helyes arány fel van tüntetve, de sajnos nem tudom, hányszor kell permeteznem vele a növényt. Elég egyszer? Vagy rendszeresen kell biz. Időközönként?
Mikor (melyik évszakban) kell metszeni, levágni a fenyők ágait?
A szőlőm kerítésre fut, nem szoktam metszeni, már elkéstem, vagy ilyenkor is lehet vele valamit csinálni?
Besárgult az orchideám egyik szárának egy kis része (két ágú), illetve dobja le a virágait. Elvirágzás után hogyan kell metszeni?
Kajszit is vissza kellett volna metszeni annyira mint az őszit? Kb.2 hónapja ültettük, de csak a teteje lett levágva, most láttam az őszi metszését, h azt mennyire visszavágják....
Vissza kell-e metszeni az osszel ultetett mogyorot (Feher Lambert)?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Kert rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!