Kezdőoldal » Otthon » Kert » 4éve vettem egy 52cm3 MTD...

4éve vettem egy 52cm3 MTD fűkaszát. Ez idő alatt csak próblémák voltak vele. Most olcsót de milyet?

Figyelt kérdés
Nézegetem a Strausst és a Kraftech márkát.Tudom ne várjunk sokat ennyiért,de azért még kérdem, melyiket?
2019. szept. 15. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem bevált a Straus , gyertya csere meg 60 óra körül karbijavító k3szlet kell . Alaposan tanulmanyozd a youtube videót komoly hozzáertők bemutatják a beállítást stb . 1/25 keverés sok 1/30 egy tankig sok pihentetéssel bejáratja majd 1/40 kevesebb szűnettel tankolható .
2019. szept. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egykutya mindegyik, ami olcsó az mind kínai, és ugyan arra a motorra épül fel az egész konstrukció, csak más matricával.

Az utcában van egy kisgépszerelő, gyakorlatilag ezekből a kínai szarokból "él" naponta hordják hozzá a láncfűrészeket és fűkaszákat javítani.

Tehát bármelyiket veszed, mind ugyan azt tartalmazza belül.

2019. szept. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahogy a 2 megirta,ne akarom meg ísmételni .

MTD egy idényt nem bírt ki.Még a gyártónak is írtam.

Vissza írtak,.ez csak hobbi gép,mit akarok ennyi pénzért .

A jót meg kell fizetni,vagy tönkre megy szived az idegeskedés miatt.

2019. szept. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az említetteket ne vedd, azok nem különbek az MTD-nél. A piacos Demon (26 E) egy fokkal jobb, persze, ez se hektárokhoz való.

Nem igaz, hogy mindegyik ugyanaz. Egyforma kinézetűek, egymással felcserélhető alkatrészekkel, de több cég gyártja őket Kínában, és van, ami valamivel jobb minőségű.

Vagy ha kicsivel többet is hajlandó vagy rááldozni, akkor Fuxtec.

2019. szept. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!