Kezdőoldal » Otthon » Kert » Husqvarna vagy Stihl profi...

Husqvarna vagy Stihl profi fűkasza? Melyik a tartósabb?

Figyelt kérdés

Csak az válaszoljon, akinek van min. 3-5 év tapasztalata.

Egy Husi 545 RX vagy Stihl 360/410/460 közül, az érdekel, melyiknek van a motra megcsinálva tartósabbra?



2019. szept. 21. 20:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Annyit tudok ismerőseimtől, hogy a Stihl 360-asok, kb 5 évig mennek motorjavítás nélkül. A husi bírja a 7 évet, vagy tovább?
2019. szept. 21. 20:10
 2/8 anonim válasza:
83%
Az ismerőseid jó nagy hülyeséget mondottak. Akkora parasztok lehetnek, mint te. Nem motra, hanem motorja. Mindkettő profi kategóriás gép. Attól függ, hogyan használod, vigyázol rá.
2019. szept. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha karbantartod évtizedekig megy mind a két márka kaszája
2019. szept. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 mindentudó99 ***** válasza:
Akkor vegyél Hitachit mert se 5 se 7 évnél nem volt baja kb 20 éve megy hiba nélkül.
2019. szept. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20éve már volt hitaci?
2019. szept. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 mindentudó99 ***** válasza:
Szerintem igen. De ha túlzok csak tévedés lehet. Gyorsan mennek az évek. Egy akácos telepítésekor lett véve. Rendben tartani a környékét. Az akácos már böven vágás érett . Az nem tudom hány évet jelenthet . Vannak 30 centi átmerölyű fák is. Az is lehet hogy 15 éves . Tényleg nem tudom. De biztos hogy hiba nélkül megy. Még egy ilyen gépem se volt az biztos.
2019. szept. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Amúgy döntöttem srácok.

Megveszem mindkettőt, úgyis más a hossza egyiknek másiknak, jó lesz az egyik erre a másik arra.

Mindkettő profi, de vannak itt ott típushibáik.

2019. szept. 29. 09:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel akkor inkább egyből hármat is?
2019. dec. 16. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!