Kezdőoldal » Otthon » Kert » Össze szoktátok szedni a...

Össze szoktátok szedni a lepotyogott vadgesztenye terméseket? Ha igen, mire használjátok fel, és hogyan?

Figyelt kérdés

2019. okt. 6. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban mindig szedtem, ugye gyufaszállal csináltunk belőle kis "szobrokat". Utána is mindig szedtük, mert csak. A szüleim persze kidobták, vagy ment a kályhára.
2019. okt. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ja, én is szórakoztam ilyen gyufaszálas szobrokkal 5-6 éves koromban. Lehetett kapni ilyen kis drótszerű kézi fúrót, direkt erre a célra, hogy gesztenyébe lehessen lyukat készíteni a gyufának, ilyent vettek nekem.

Rákerestem, még most is létezik:

[link]

Nagyapám azért tárolta, hogy a malacoknak adja, amikor fosnak. (Volt mindig 6-8 kocánk, rengeteg malaccal.)

Aztán már csak eltüzeltük a kályhában. Jó szórakozás volt hallgatni, ahogy durrog a tűzben.

2019. okt. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!