Kezdőoldal » Otthon » Kert » Locsolhatom azzal a vízzel a...

Locsolhatom azzal a vízzel a virágokat, amiben előtte babot áztattam? Nem lesz bajuk tőle?

Figyelt kérdés
2019. okt. 6. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Locsolhatod .
2019. okt. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze.A gyümölcs és zöldségmosó víz is jó virág locsolásra.A víz másodlagos felhasználása.Gazdaságos.
2019. okt. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor virágoknál mindenképpen használni fogom :)


És konyhanövényekhez is jó lehet talán? (a kioldódó fitinsav miatt kérdezem, mert ugye a konyhanövényt azt meg szoktuk enni és ezért most nem tudom hogy ott is jó lehet-e)

2019. okt. 6. 19:08
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem használnám.

Ez nem mosóvíz, mint a zöldségek esetében, hanem kiáznak mindenféle anyagok a babból, és jól tönkre lehet tenni a cserepekben lévő minimális mennyiségű talajt.

Kertben sok föld van, ott semmi ez a cucc.

Nem olyan drága azért egy fél liter víz, hogy a növényeinket kellene kockáztatni miatta.

2019. okt. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem a drágaság miatt gondoltam :)

Környezetvédelmi célokból szerettem volna csak :)

2019. okt. 8. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!