Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ültető vagy palántázó gép...

Daveronn96 kérdése:

Ültető vagy palántázó gép fóliasátor alatti művelésre?

Figyelt kérdés
Üdv. Újabban elkezdetem keresgélni azzal kapcsolatban hogy hogyan könnyíthetném meg a zöldségtermelésben való munkámat. Milyen ültető / palántázó gép lenne a legmegfelelőbb az íves fóliasátrakhoz? Olyanra lenne szükségem amellyel legalább 10-20 vagy 25cm-re lehet ültetni egymástól sor és tő távban mérve egyaránt. :)

#fóliasátor #palántázás #Ültető gép #palántázó gép
2019. okt. 15. 18:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, olyant szeretnél, ami teljesen automata, magától ülteti el a palántát? Nem akarsz te olyant venni, úgy gondolom. Megérne neked több millió Ft-ot? 1 M körül már lehetne venni olyat, amit 1 ember irányít, és 2 ember pakolja bele a palántát. Plusz aki hurcolja a palántát a géphez.

Nem sokat értek amúgy a témához, de itt szerintem nem nagyon várhatsz ennél több segítséget. Főleg, ha nem is részletezed, hogy milyen jellegű gépet szeretnél. Önjáró legyen-e, vagy van vontatód hozzá, hány ember legyen a munkaigénye, konkrétan milyen növényekhez, mekkora méretűek, mekkora és milyen formájú földlabdával, stb.

Ez annyira speciális dolog, hogy jobb lenne keresni valami szakmai oldalt. Már ez is egy kihívás, hogy olyan fórumot találj, ahol értenek hozzá.

2019. okt. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!