Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi a reális ára Briggs 3,75...

Mi a reális ára Briggs 3,75 lovas motorral szerelt kf-04 hajtású gépnek? Adnak hozzá egy házi készítésű kiskocsit.

Figyelt kérdés
Szintén házi készítésű körmös kerekeket. Kettő darab új gumis, traktormintás járókereket. Egy gyári, állítható sorhúzót. Egy gyári 51centis fűnyíró adaptert. (kés nélkül) 2*3kapát. Nem olyan árra gondolok amiért ha meghirdetem huszan indulnának érte, de nem is a csillagos égre.
2019. okt. 18. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Link alapján még lehetne is árat mondani. Így nem.

Ha már 40 éves, és úgy szét van hajtva, hogy ócskavasnak se nagyon akarják átvenni, akkor 50 E a cuccokkal együtt, ha a múlt héten vette az illető, akkor 130 is simán lehet. Hogy a kettő között hol áll, azt a leírásod alapján mi nem tudhatjuk.

2019. okt. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2019. okt. 18. 14:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is erősen állapotfüggő. A lóerő nem valami sok. Ha külön vesszük az adaptereke, a jó állapotú, de használt gumis kerekeket 7-10E/db között szokták hirdetni.A körmös kerékre annyit mondasz, amennyit akarsz, mert van akinek hasznos, van aki megvan nélküle. Láttam már 8-ért is párban. A kapa kb. 6-10E, állapottól függően. A gyári utánfutók 30-50 között mennek.Fűnyíró adaptert nem szoktam nézni,a töltögető kapa5-8 E szokott lenni.

Ha nincs felújítva a motor és sok üzemóra van benne, a helyedben kompletten meghirdetném 130-ért, aztán ha nem jelentkeznek, vinném lejjebb az árat. Ha újszerű a motorja és a hajtás is hibátlan, magasabb árat írnék. Nyugodj meg, 100ezer forint fölött nem fognak "huszan indulni", mert akinek van pénze, az nem foglalkozik ilyen szerszámokkal.

2019. okt. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megnéztem a képeket. Ha kevés az üzemóra, egy százasért hirdetném. Ha nincs jelentkező, onnan mennék lefelé.
2019. okt. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, 100 talán sok érte, de ennyivel el lehet indulni, ha nem sürgős.

Ilyen gépeket 40-45 körül hirdetnek, de kétlem, hogy el is kelnének ennyiért. Régi is, láthatóan használt is, nem is elég erős, meg a kocsizás jobban megterheli, mint ha a végigkapálnak vele 500 m2-t egy évben háromszor. A többi cucc még max. 50. A körmös kerék így a ráhegesztésekkel lehet, hogy nem használható, mert túl nagy lett az átmérő, a kis motor már nem biztos, hogy bírja.

A piaca is elég szűk, mert 4,5 LE alatt nemigen veszi meg, aki komolyan gondolja, nem csak évente egyszer akarja vele a szemetet kivinni az erdő szélére.

Mindent összevetve, én nem adnék érte 80-nál többet, de meg lehet kísérelni 100-ért. Lehet, hogy tavasszal többet érne 10-20-szal, mert ezt jellemzően kispénzű ember veheti majd meg, aki nem akarja a szükségesnél fél évvel korábban belefektetni a pénzét.

2019. okt. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
60.000.ft.ért biztos elvinnék?
2019. okt. 18. 15:57
 7/7 anonim ***** válasza:

A hozzávalókkal együtt biztos. Lehet, hogy várni kell valamennyit, hogy pont jöjjön olyan, akinek ez kell egyben, és nem gond a kis teljesítmény, de ennyit mindenképpen megér.

Viszont ha nem olyan sürgős, akkor indíts magasabbról, hátha annyiért is kell valakinek.

2019. okt. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!