Kezdőoldal » Otthon » Kert » Stihl MS 362/462/500i!?

Stihl MS 362/462/500i!?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy profi láncfűrészt a három közül valamelyiket.

Az ár mindegy, a fogyasztása érdekel, van lényeges különbség a három model között, vagy csak ezen felül a 661-nél érezhető inkább radikális változás?

Ha nem fogyaszt sokkal többet a nagyobb, vagy visszajön a gyorsabb haladásból, akkor mindenképp az erősebbet venném.



2019. okt. 20. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Hobbi célra veszel egy méregdrága gépet és a benzinen akarsz garasoskodni?Ha profi lennél nem is tennél fel ilyen buta kérdést.500í-t vegyél azzal jobban lehet menőzni
2019. okt. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Éppen attól lesz méregdrága, ha nap mint nap használat közben k*va sokat benzint elzabál...
2019. okt. 24. 08:53
 3/6 A kérdező kommentje:
Időközben megtudtam valakitől aki személyesen is kipróbálta az 500i-t, hogy nagyon sokat zabál, és ordít mint egy állat. Eléggé csalódás volt neki, munkára nem nagyon használná.
2019. okt. 27. 01:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben 660-asat vennék.

Nem eszik sokat, de van ereje.

De hobbi célra megfelelne neked a 361-es is.

Az sem eszik sokat, és nem is bőg, mint az állat.

2019. nov. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyilván amelyik megy mint a bolond az fogyasztani is fog és valószínűleg visít is,362 egy hulladék másik kettő meg az érveid miatt kilőve... vegyél egy 391-est az csendes,keveset fogyaszt és aránylag megy is.A favágók felteszik a fülvédőt és nyomják a 462 -vel pont leszarják mennyi a fogyasztása mert haladni kell.abból van a pénz nem az üzemanyag spórolásból.De én ezt csak gondolom ács vagyok nem favágó Ms 261 -est használok és az is visít meg fogyaszt is de nem zavar,ha zavarna aksis gépet vennék és megőszülnék mire elvagdosnám a szarufákat.
2019. nov. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 stunt man válasza:
Nekem van 361, 362 és 261 is. 361 nagyon szívós gép, 10 évet ment az egyik (4 volt egyszerre) igaz kellett szervíz is neki, de a motra bontatlan volt. 261 nem az igazi profi célra szerintem, igaz hogy könnyű, gyorsan lehet vele dolgozni, nem fárad el az ember keze olyan hamar, de nagy fáknál kissé kevés az erő, de amúgy nem rossz gép, 362-vel meg vagyok elégedve, szerintem csendesebb mint a 261 és elég erős is, csak hát nehéz
2022. szept. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!