Kezdőoldal » Otthon » Kert » Miért ráz meg a lombfúvó?

Miért ráz meg a lombfúvó?

Figyelt kérdés

Már harmadjára teszi, nem tudom mért. Akkor érzem amikor a talpánál fogom meg, mert olyan szögből szeretnék vele fújni. Nem vészes, mind három alkalommal levontam a következést, hogy a robogó sokkal jobban megrázott egyszer szerelés közben. De most nem értem fém részhez, nem is tudnám megmondani pontosan melyik ujjamnál ért a meglepetés.

Valaki el tudná magyarázni, hogy mi miatt van ez, tudtommal az emberi szervezetben nem nagyon tud érezhető mértékű feszültség indukálódni azaz hozzá kellett volna érnem amit nem tettem meg.



2019. okt. 29. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy statikus töltés-kisülés. Ez a jobbik eset lenne, mert ha hálózati szivárgó áram "csipked" annak a végeredménye rosszabb esetben nem olyan lenne, mint a robogó gyújtásával szerzett élmény.
2019. okt. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsi,elfelejtettem említeni, hogy belsőégésű motor hajtja. Nincs hálózati áram a közelében.
2019. okt. 29. 16:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Statikussn fel tud töltődnek a műanyag. Akár a levegőben lévő porszemcsék súrlódás is feltölti. Esetleg hiányozhat valami fém alátét stb ami eredetileg levezetné.
2019. okt. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!