Kezdőoldal » Otthon » Kert » Debrecenben Novobalt rostos...

Debrecenben Novobalt rostos mohatőzeg földet hol tudok venni?

Figyelt kérdés
Írtam emailt a Praktikernek, hát ha rendelnek, de sajnos nem is forgalmazzák. Vidéki vagyok, már a virágárusokat is megkérdeztem itthon, de nem jártam sikerrel. Hol tudnék venni vagy esetleg írni, ahol megrendelnék? Néztem weboldalt, ahonnan rendelhető, 440 Ft maga a föld, de mire kiszállítanák 2200 Ft, azt sajnálom érte és az online rendelés nem is lenne jó, mert dolgozok.
2019. nov. 7. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Amikor én vagyok így, hogy nem tudok a környezetemben megvenni egy adott terméket, akkor a gyártótól/forgalmazótól szoktam e-mailben megkérdezni, hogy a városomban melyik céggel állnak kapcsolatban, hol kapható a termékük. Most nem is jut eszembe egyetlen olyan eset se, hogy ne válaszoltak volna, pedig néha egész nagy cégeket kérdeztem.

Ha nem kapsz itt érdemi választ, akkor neked is azt javaslom, írj.

[link]

Azt ne írd meg, hogy csak 440 Ft-ért akarsz vásárolni...

2019. nov. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet! A föld ára nem lényeg, maga a szállítás, GLS szolgálat meg ezeknek összege volt drága.
2019. nov. 8. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!