Kezdőoldal » Otthon » Kert » Magasnyomású mosót akarok...

Magasnyomású mosót akarok venni, olyan 30-40 körüli áron. Valakinek tapasztalt? Milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés
2020. febr. 2. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Tegyél még hozzá egy huszast. Válassz egy Nilfisk-et. A kärcher átment a bóvli kategóriába. Hegyekben álnak a szervizekben a 2-3 éves szétrepedt szivattús gépeik.
2020. febr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 subrette ***** válasza:
Nekünk Kärcher KHP 4 van. 150 EUR volt, azaz kb. 49000 Ft. A ház körül nagyon jól használható, semmi gondunk nincs vele. Kétféle fúvóka van hozzá, egy normál (ahol szabályozható vízsugár erőssége) és egy szennymaró, lüktető vízsugárral. Az minden szennyeződést lehoz.
2020. febr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3 év garit ad a makita és minden nagyobb városban van szinte szervízpont vagy üzlet ahol felveszik hiba esetén és oda küldik vissza tök ingyen. Nekünk is az van. Ne a legolcsóbbat hanem egy picit jobbat vegyél.
2020. febr. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A szerszámaim java része makita, meg is vagyok velük elégedve. Mosónál bizonytalanodtam el, mert olvastam róla pár rossz véleményt is.
2020. febr. 3. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!