Kezdőoldal » Otthon » Kert » A négyütemű kapamotornak...

A négyütemű kapamotornak lehet baja, ha fejre fordítom?

Figyelt kérdés

Honda és Briggs is érdekelne.

A tavaszi indításnál ez a "csodafegyver", ha pár rántásra (vagy hosszas rángatásra) nem indul be. Előre fordítom a gépet a kapákon, a függőlegesnél mondjuk 20 fokkal tovább, utána 1-2 rántásra indulni szokott.

Csak azt nem tudom, hogy a motorolaj tud-e olyan helyre folyni, ahová nem lenne szabad.


2020. febr. 25. 17:42
 1/6 mindentudó99 ***** válasza:
Persze h9gy tud ne állítsd fejre. Meg tizenevesen az első benzines fűnyírónkat reflexx szerűen felfordítottam m8nt a villanyost hogy megtakarítsam. Minden olajos lett karbi levegőszűrő. Nem lehetett berantani se míg ki nem pucoltam a légszűrőt
2020. febr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 mindentudó99 ***** válasza:
Inkább tekwrd k8 a gyertyát egy cent benzin a hengerbe vissza a gyertya. Én így indítom elsőnek az évben ha nem akar berobbanni.
2020. febr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a 20 fok azért NEM fejre fordítás!

Elárulom,én is így indítom a Hondát, előre,és balra döntöm,még pár csepp benzin is kicsöppen a légszűrőház alján.

2020. febr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is igy inditom ez is az egyik trükkje a inditásnak.

Előtte mg tele tankolom .

2020. febr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez a műveket csak egy pillanatig tartson .

Ekkor kevés benzin jut a karbiba .

2020. febr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2020. márc. 2. 05:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!