Kezdőoldal » Otthon » Kert » A növényeknek fáj, ha leszakít...

A növényeknek fáj, ha leszakítjuk őket? Vannak érzéseik?

Figyelt kérdés
NAGYON FONTOS!!! SOS!!
2020. márc. 3. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Igen de ultrahangon, ezért nem hallani.
2020. márc. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
"NAGYON FONTOS!!! SOS!!" Atyaég te egy káposzta vagy akit éppen megenni készülnek a szörnyü vegák????
2020. márc. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
A növényeknek nincsenek érzéseik, csak reagálnak a külső ráhatásokra (víz hiányában hervadnak, sok fény hatására égési tüneteik vannak, kevés fény esetében felnyurgulnak stb.)
2020. márc. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2020. márc. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Jéééé! Nem is tudtam, hogy a dalszövegírók ilyet is tudnak! Te viszont nem vagy tájékozott, ha ezzel a dallal (még csak nem is sláger!) argumentálsz.
2020. márc. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#4

Húúú, most rámeresztetted a nosztalgiát rendesen, koskoromban hányszor mentünk a koncertjeikre.... :)))


Kérdező:

Nem, nem éreznek. Nincs központi idegrendszerük.

2020. márc. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Off..

A SZIN-en halottam őket először,-nem most volt...

'63-s születésű vagyok.

2020. márc. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerontem olyan lehet mint a körömvágás, vagy ha kiszakítják a hajad. Mert elvégre elszárad a virág érintetlenül is egy idő után. Max a hagyma nem. Viszont vannak egynyári növények amik teljesen el is pusztulnak. Szóval nem tudom
2020. márc. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!