Kezdőoldal » Otthon » Kert » Motoros fűkasza teljesítményét...

Motoros fűkasza teljesítményét lehet valahogy növelni?

Figyelt kérdés
Van egy oleo mac 440t fűkaszám, 2,4-2,7mm es damillal használom de valahogy nekem gyenge a teljesítmény az erő, 2400négyszetmétert kaszálok vele de a 3mm es damillal nem igazán bír. Nem vagyok egy szerelőmester nem is akarok belepiszkálni. Az lenne a legfőbb kérdésem hogy lehet e valahogy tuningolni kicsit a motoron hogy valamennyivel nagyobb legyen a teljesítménye. Tudom hogy ésszerűbb megoldás hogy nagyobb teljesítményű gépet vegyek de nem igazán tudok rá áldozni 200 ezer forintot hogy nagyobbat vegyek. Elnézést kérek mindenkitől ha butaságot kérdeztem de hátha itt kapok a kérdésemre normális választ ötletet
2020. márc. 16. 23:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden motort lehet tuningolni, de még fog nőni az amúgy sem kevés fogyasztása.
2020. márc. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sok pénzért egy kis teljesítménynövelést kapnál. Nem érdemes ebben gondolkodni.

Jobban jársz, ha 40-ért veszel egy Fuxtec-et. Nem olyan tartós, mint egy Oleo, de erősebb 2,1-nél. Ekkora területhez mégis inkább egy drága profi gép való, ha egyszerre nem tudod rákölteni az árát, akkor részletekben kell olcsóbb gépekre költeni.

2020. márc. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!