Kezdőoldal » Otthon » Kert » Két motoros permetező közül...

Két motoros permetező közül melyiket érdemes választanom?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Tudom nem egy kategória, de megérné a stihl a felárat? Stihlbe van-e segédszivattyú?

25 gyümölcsfám van. Kissé sajnálnék akkora összeget kiadni. Esetleg lehetne használni lombfúvásra őket?


2020. márc. 27. 16:33
 1/6 mindentudó99 ***** válasza:
Én ajànlanék egy harmadikat [link] .15-éve biztos megvan de inkább több. Gond nélkül megy azóta . Tavaj költöttem rá először. Kellett egy gyujtótekercs mert elkopott és áthúzott. Ezenkívül a világon semmi gond nem volt vele. A szomszéd Sthilje nyomàba se érhet.
2020. márc. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az olcsóbbak mind Kinai motorral vannak .Csak a nevük,forgalmazók változnak.

Igaz 5 évet biztos hogy kíbirnak,csak akkor nem üzemképesek mikor legjobban kellene . 3 árán már vehetsz nagyon jó minőségüt is. 25-30 évig biztos permetező lesz.Persze nagyon sok jó márka is van .Nem a legmenőbbet kell venni,de gagyit egyátalán nem ajánlok. Ide is érvényes a mondás,a jót meg kell fizetni .

Bármilyen márka is legyen,mindig meg kell nézni hol gyártották a motorját .Rá van címkézve .

2020. márc. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

25 fa nem sok, ha nem nagyra növő fajták, akkor szerintem még egy Agrimotor is megteszi. Az biztos, hogy nem visz fel olyan magasra, nem nyom annyi levegőt, és nem annyira jó, mint egy komolyabb gép. De ezért ennyivel olcsóbb.

Nekem ennek a régebbi változata van 16 éve:

[link]

Egy hátránya van, a vegyszercsapot már másodszorra kell majd cserélni, mert elöregedett benne a gumi, és csepeg. (Speciális gumi, és csak egyben lehet megvenni az egész csapot.) Idén légszűrőszivacsot cseréltem benne, pár éve gyertyát, ennyi baja volt eddig. Korábban kb. 160 termő fám volt, most már csak kicsivel több 100-nál, rendes növényvédelmet folytatok, plusz a zöldségfélék, amikhez szintén használom. Jó vétel volt.

2020. márc. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom jó a cifarelli de ez a stihl a falubeli üzletben le van árazva 116 ezer forintra és ezért gondoltam, de még úgyis sajnálom a pénzt rá, bár tudom megtérülne egy gyengébbel szemben, ha másképp nem is de több idegsejtem élné túl.
2020. márc. 27. 19:12
 5/6 mindentudó99 ***** válasza:
Azt nem írtad hogy le van árazva. Akkor jó lesz az. Az se biztos hogy nem jobb mint a szomszédomé. Mégis újabb. Igen sajnálja az ember a pénzt de az ólcsó meg nem visz elég magasra. Meg gyenge szerkezet. Széthullik. Haver apja is hasonló cipőben jár. 30 ezres gépe van. De állandóan szereli. Ő is komolyabbat szeretne de a pénzt ő is sajnálja rá. Nagy dilema.
2020. márc. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ó, hát annyiért ne gondolkozz. 80-ért még 10 év múlva is el tudod adni, ha úgy alakul, hogy nem kell már.

Minden le van árazva? Merre van ez a falu? :)

2020. márc. 28. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!