Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mitől kopoghat a rotációs...

Mitől kopoghat a rotációs kapa motorja, és mit lehet tenni vele?

Figyelt kérdés

Honda GCV-160 motor, 17 év körüli, évi 15-20 üzemóra.

Tavasszal eldolgoztam vele a szántást, akkor kezdődött. Utána olajcserét csináltam, kevés olaj jött ki, és nagyon sűrű, trutymós. A nívópálca beleért, de utólag rájöttem, hogy kicsit hátradöntve üzemelt, és lehet, hogy ha vízszintesbe állítom, már nem ér bele, határeset. Ma használtam először olajcsere óta, és most sokkal erősebb a kopogás. Nem magas, fémes hang, hanem inkább közepes mélységű. Egy egész kicsit mintha füstölt is volna. Erő nincs annyira, mint szokott. Elállítva nem lett semmi. Olajcserekor légszűrőt is cseréltem.


2020. márc. 28. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ilyen gyenge olajzás mellett nem mondanám,ha nem a hajtókar csapágy adta volna meg magát .
2020. márc. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2020. márc. 29. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!