Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kinek a dolga az utcafrontot...

Kinek a dolga az utcafrontot takarítani?

Figyelt kérdés
Társasházban lakunk és közös a bejárat az egyik hátsó szomszéddal, mi vagyunk az utcafronton. Kinek a dolga rendben tartani, söpörni a járdát? Meg kell egyeznünk, vagy csak a mi dolgunk, ha mi vagyunk elöl?
2007. dec. 12. 23:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy ha valóban társasház amiben laksz és nem közös udvarban elhelyezkedő házrészek, akkor a takarítás (lépcsőház, utca rész) a társasház dolga. Vagyis vagy fizettek (közösen) takarítót, vagy megállapodnak a lakók a rendszerben, hogy ki mikor takarítja a közös területeket. Közös képviselőtök mit mond erről?
2007. dec. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Csak megerosithetem az elottem szolot. Mindig a tulaj dolga takaritani ugy, ahogy a ho eltakaritasa is az o dolga ha tarsashazrol van szo, akkor illene megosztani a takaritast vagy kozosen fizetni valakinek.
2007. dec. 16. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!