Kezdőoldal » Otthon » Kert » Melyik weboldalról lenne...

Melyik weboldalról lenne érdemes ültethető virágokat, borostyánt rendelni?

Figyelt kérdés

Szeretnék kinti kaspókat is venni meg virágföldet.

Honnan éri meg? Ahol biztos, hogy egészséges, jó minőségű virágot kapok.


Köszönöm


2020. ápr. 5. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Borostyánt ? A kertészek mindenkit óvnak ettől.

Ahol ez megveti lábát ,szinte kiírthatatlan lesz.

Minden növény ki öl maga mellől.

Tele vannak az erdőszéli fák vele.

2020. ápr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A fás ólnak csúnya az oldala, ezzel terveztem beborítani.
2020. ápr. 5. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy veszélyes bizonyos szempontból, de ha nincs mellette más, kordában van tartva, és nem egy nemesvakolatra futtatjuk fel, akkor igenis nagyon szép és hangulatos tud lenni.


Az, hogy óvnak tőle... nézz szét pl. Angliában, gyönyörű kőházakra futtatják fel, nagyon jól mutat, és nincs vele semmi gond.

Egy fás kamrára szerintem nem rossz ötlet.


Rendelős oldalt nem tudok, nem is ajánlok, facebook-csoportokban sok rosszat olvastam már, hogy milyen állapotú növényeket küldenek.

Lépj be a "Hobbikertészek, ide!" csoportba, és írd ki, hogy van-e valakinek feleslege X városban. Nagyon sokan vannak abban a csoportban, szerintem van esélyed rá, hogy kapj.

2020. ápr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha kiírtad volna, hogy merre laksz, szerintem valaki már felajánlott volna pár tő borostyánt. Pl. én is is akarok kihajítani most néhányat. Akinek van, az irtja.

Weboldalról nem nagyon érdemes rendelni semmit, hacsak nem vagy olyan gazdag. De akkor meg a kertészed elintézi. Viszont hogy garantáltan egészséges növény legyen, hát ilyen nincs. A csomagküldők termelőktől vásárolják a cucc nagy részét, hol innen - hol onnan, és nyilván nincs módjukban átvizsgálni minden egyes növényt.

2020. ápr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!