Kezdőoldal » Otthon » Kert » Napozóágy, impregnált fenyőfáb...

Napozóágy, impregnált fenyőfából - mennyire tartós? Megfelel kerti bútornak a fenyő?

Figyelt kérdés

Hogy pontosan milyen fenyő, az nem derül ki a hirdetésből, csak annyi, hogy mpregnált fenyőfa.

De elég jó áron van a többihez képest, persze egyértelmű, hogy ezt még nekem kell festeni, így időjárás ellen védve lesz, 2 réteg lazúrral.

De a fához nem értek, a fenyő jó kintre? És elbír, elég rugalmas, elég kemény?



2020. ápr. 6. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne jó?

Mindössze időnként le kell festeni.

2020. ápr. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy padot akartam csinálni, csak az öntöttvas lábai voltak meg, és volt itthon fenyő deszkám. Arra akkor azt mondták, nem arra való, el fog törni a terheléstől.
2020. ápr. 7. 09:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Fenyő :)

Ez elég tág fogalom.


Borovi és a lucfenyő pár évet bír a szabadban. A vörösfenyő viszont tartós, de drága. Akác, tölgy, bükk jöhet még szóba, de csakis kezelve, gombaölőzve mindegyik.

2020. ápr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom, hogy melyik. Vidlaxl napozoagy.
2020. ápr. 7. 15:43
 5/6 anonim ***** válasza:

" volt itthon fenyő deszkám. Arra akkor azt mondták, nem arra való, el fog törni a terheléstől."


Marha egyszerű.

Két oldalt alátámasztod, és ráülsz. Ha nem törik el, akkor padnak is jó lesz.

Az meg tök mindegy, hogy milyen fa ha rendszeresen lefested.

2020. ápr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tárgytalan. Neten megrendeltem, online kifizettem, mivel azt írták, hogy 200 db van készleten.

Másnap jött az automatikus email, hogy törölték, mert a termék nem elérhető.

A készletinformáció kamu, az egész webáruház egy kamu.

A pénzemet állítólag visszautalják. Várom...


Euhome. Senki ne rendeljen onnan.

2020. ápr. 9. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!