Kezdőoldal » Otthon » Kert » Lehet -e tófóliát használni...

Dance80 kérdése:

Lehet -e tófóliát használni medencefólia helyett, ha nem miért?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 14. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tiltja a törvény és az egészségre sem ártalmas.

Legfeljebb esztétikai különbség lehet, kegyetlenül ronda a fekete, sötétszürke hatású víz medencében.

2020. ápr. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet. Esztétikai akadálya lehet csupán, ahogy előttem is írták. Ha megfelelő vastagságút választasz, akkor simán, bár én ebben az esetben (ha ezen akarsz spórolni, mert hát lényeges az árkülönbség a színes és a fekete fólia között, valóban), akkor inkább egy fürdőtavat építenék. S úgy már talán nem is gusztustalan a fekete fólia. Nem tudom te hogy vagy vele, de én nem szívesen megyek bele "fekete vízbe". Nem látsz le az aljára, minden dög megtelepszik benne idővel, különböző csíkpoloskák (asszem azok, nincs a fejemben az összes búvárzsebkönyv) az első pillanattól képes megtelepedni és némelyik, ugyan ált. védekezésből, de csíp is... Egy gyerek ettől sikítófrászt kap például.
2020. ápr. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért nem kéket használsz??

[link]

2020. ápr. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy van kék fólia, egy szóval sem mondtam hogy szeretem a sötét, fekete vagy berna vizet.Egyszerüen csak nem értem miért kerül a medencefólia 8 szor többe.
2020. máj. 1. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!