Kezdőoldal » Otthon » Kert » A ZZ pálmát ki lehet a kertbe...

A ZZ pálmát ki lehet a kertbe ültetni?

Figyelt kérdés

Nő nem most még, majd ha melegszik az idő.

Tudom, hogy nem tipikus kerti növény, de szeretném, ha összekapná magát, kicsit kikupálódna. Saját magam szaporítottam, nagyon lássan növekszik, ezért szeretném kiültetni a szabadföldbe.


2020. ápr. 20. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nézz utána, hogy milyen földrajzi/éghajlati helyről származik, milyen körülményeket kedvel és akkor el tudod magad is dönteni.
2020. ápr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pont ez érdekelne engem is, szét kellene osztanom a növényt a nappalimban, és lehet hogy a nyárra feldobnám 1-2 "gyerekével" a kertemet.

Igazából a huzatot, a tűző napot és az álló vizet nem szereti, ha ezeket ki lehet szűrni akkor csak nem lenne baja...

Még én is várnék vele, addig megpróbálok utánajárni. :D

2020. ápr. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt (és még néhány angol nyelvű oldalon) azt írják, ki lehet tenni, csak legyen neki minimum 16°C, szóval inkább május-június környékén lesz aktuális:

[link]

2020. ápr. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!