Kezdőoldal » Otthon » Kert » Melyik a leggyorsabban növő...

Melyik a leggyorsabban növő sövény?

Figyelt kérdés
Találtam cikkeket, de tapasztalatok érdekelnek.

2020. ápr. 21. 07:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A leylandi ciprus nagyon gyorsan nő, viszont amikor terjedelmes, már nagyon sok munkát is ad.
2020. ápr. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mac 2-2,5 m-es sövény kellene.
2020. ápr. 21. 09:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem mostanában a babérmeggy sövények tetszenek nagyon. Ráadásul örökzöld, télen-nyáron takar. Következőnek biztos ilyet ültetek.
2020. ápr. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A csodasövény. Évente 1,5 m-t nő.

[link]

2020. ápr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kár, hogyez a csodasoveny lombhullato
2020. ápr. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Megyeri Szabolcs lebeszél mindenkit a csodasövényről, mert hamar felkopaszodik. A leylandi ciprus nehezen kordában tartható és valóban óriásira nő.
2020. ápr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Olyan sövény nem létezik, ami azonnal 2,5 méterre nő és ezzel le is van tudva a beláthatóság.

Bármelyiket ülteted, azzal foglalkozni kell a későbbiekben is.

2020. ápr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

Csak óvatosan a gyors növekedésű növényekkel. Igaz hogy hamar eléri a 2-3 métert, de ott nem fog megállni. A guta fog kerülgetni, hogy már megint vágni kell, illetve rengeteg zöldhulladékod lesz,ami szintén probléma. Még ha el is égeted (egyre több helyen tilos) hetekig bámulhatod a piszkot mire kiszárad.

Én inkább valami műanyag hálóban gondolkodnék, ami elé mérsékelt növekedésű növényeket ültetsz.

2020. ápr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Babérmeggy!

Egy baja van csak hogy szeretik a darazsak úgyhogy inkább olyan helyre való szerintem ahol ember nem nagyon érintkezik vele.

2020. ápr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is a csodasövényt tudom ajánlani olyat ültettem vagy 200 méter hosszan. Az egyévesként kapható növényt, ami kb. 20-25 cm hosszú volt, tavaly március végén ültettem és augusztusra vagy 120 cm magas, viszonylag sűrű növény lett belőle! Persze addigra kétszer visszavágtam, sűrűsítettem, erősítettem. Szóval: nem akarok reklámot csinálni, de csodasövény. Ha lombhullatót akarsz.
2020. ápr. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!