Kezdőoldal » Otthon » Kert » MElyik fűkaszát vegyem meg,...

MElyik fűkaszát vegyem meg, esetleg mit ajánlanátok ami viszonylag olcsó, kis udvarra?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


kb:60-70 m2



2020. ápr. 27. 20:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Egy csoport . Straus Gardenfield tud ennyit de olcsobbak .
2020. ápr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Az olcsók mind kínaiak.Ha kifogod jól járhatsz.Ha nem akkor gyorsan megbánod .A garancia ne tévesszen meg.

6 hónap után már ilyen nincs,mert ezek csak hobbi gépek.

2020. ápr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

szóval pl.: egy ilyen jobban megéri: [link]


jóval alacsonyabb az ára is, megbízható márka ez?

2020. ápr. 27. 20:34
 4/19 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem 70m²-re jobb választás egy elektromos kasza.
2020. ápr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
igazából egy telekre kellene, ahol nem tudom megoldani,hogy áramhoz csatlakoztassam, ezért gondoltunk a benzinesre
2020. ápr. 27. 21:29
 6/19 anonim ***** válasza:

A Straus az mindennek az alja, de ilyen kicsi helyre még ez is megteszi. Az elsőként linkelt kettőnél annyival különb, hogy nem csak zúg, hanem dolgozik is, mert nem olyan apró motor van rajta.

Eggyel magasabb kategória, ami már nem hiperbóvli, bár kínai:

[link]

2020. ápr. 28. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

A Strausszal ég egy ilyen kis területen is megszívhatod.Van akiét több ideig javítják,mint dolgozik vele,van kinek megy 2 évet mókolásokkal.A linkeltek szegélynyírók,de egy kis háznak megfelelő alapterületre jók.Bármelyiket is veszed a kettő közül,talán akkor sem lehet annyi bajod vele mint egy Straus,Demon,Gardenfield nevű hulladékokkal.Még a forgalmazóikat is megbüntetném.

Az olcsó szr az többe fog kerülni és nem beszélve az idegbajról,amit okoz.

Én is javítok kerti és háztartási gépeket.Ismerem ezeket az ipari hulladékokat.

Ide jobb mindkettő,bár nem ismerem őket,de sokkal nagyobb területre,erős,vagy vastag szárú növényzetre szinte alkalmatlanok.Ilyen kis területen azért a nagy füvet is levágják.

2020. ápr. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Demon Straus ugyanaz csak olcsobb a 2 . Csereld le nagyobb hőertékű Bosch ra a gyertyát , 1/40 olajadalék /benzin arányt használj pihentetéssel egy tankig . A 2 . már lehet 1/30 . Az alapjárat és a levegő dúsíto csavar finoman kell beallítani . Ekkor megy par húzásra hidegen . Youtube vidó a beüzemelésükről van pár részletes .
2020. ápr. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
63%
Két éve 18 ezerért vettem , ez alatt egy karbit csereltem ami 1700 Ft , meg fem fixes damilfejet 2000 Ftért .... Szomszéd másnal 8 - 10 000 ért vágta a kisebb vacakkal , nekem két vágás behozta ....
2020. ápr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
és a Hyundairól mi a vélemény? [link]
2020. ápr. 28. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!