Kezdőoldal » Otthon » Kert » Miért nőtte át a geotextiát a...

Zolika3387 kérdése:

Miért nőtte át a geotextiát a gaz?

Figyelt kérdés
Ki kapáltuk a területet, beszabtuk a geot, mulcsot tettünk rá, és meg így is át nőtte a gaz. (Úgy néz ki mint egy fűszál)

2020. máj. 6. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert talált egy pici lyukat.
2020. máj. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De az lehetetlen

Vagy akkor több réteget kell tenni vagy mi

2020. máj. 7. 01:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem lehetetlen, még az is lehet hogy gyárilag volt rajta egy akkora lyuk.
2020. máj. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi a legvastagabb geotextilt fektettük a kertben és amíg nem volt mulcsolva a teteje, sok gaz át tudod törni rajta. Már vékony réteg mulcs után jobb lett a helyzet, bár még mindig vannak rajta gazok.

Mi nem raktunk rá túl sok mulcsot, mivel csak az esztétika volt a szempont, hogy ne a geotextiliát lássuk, de szerintem minél többet raksz a fenyőkéregből (vagy másból), annál kevesebb gaz fog áttörni. A maradék gyomra meg nincs más megoldás, mint időnként kihúzogatni.

2020. máj. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minél vékonyabb a geotextiliád, annál több mulcsra lesz szükséged, hogy meggátold a gazokat.
2020. máj. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És milyen gramm sűrűségű a "legvastagabb geotextil"? Vagy mi az a sűrűség, amin már nem jönnek át? Vagy az agrofólia jobb? Köszi ha valaki tud segíteni!
2022. aug. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én azt nem értem, minek kell szánt szándékkal mikroműanyagot gyártó anyagot tömködni a földbe, agyrém...
márc. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!