Kezdőoldal » Otthon » Kert » Melyik kínai oldalról érdemes...

Melyik kínai oldalról érdemes rendelni fűkaszát?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy egyikről se és hogy kínait nem is éri meg de engem most nem ez izgat. Hanem hogy tudjátok vannak ilyen oldalak mint a gruppi, hetiolcso ilyenek és hogy melyik oldalról lenne érdemes ahol ha olyan van vissza is adják a pénzt és nem varjálnak ha rossz

2020. máj. 8. 10:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
29%

Ha a garancia a lényeg, akkor rendes boltból vásárolj.

Ezek a webes cégek egy háznak a pincéjéből működnek, csak akkor vegyél ha nem akarod visszavinni.

Persze olcsóbb pár ezerrel.

2020. máj. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Kintről nem eri meg ,ha ezt javasolnak . De a full kinai olcsot csak azért potom aron kapod mert webes felület nincs alkalmazott nem bontjak ki nem ismertetik . Gruppi Szerszamx , vagy azt kapod amit rendelsz vagy erősebbet . Nekem ez a tapasztalatom 3 esetben . Ha jó es beüzemeled ertesz a karbi és alapjárat állitashoz vedd meg . Ez benne a kockázat .Használat előtt nézzem youtube beüzemelő tesztvideókat . Aki csak betölti a benyát rángatja vagy tenyleg selejtet kap es követeli a penzt semmit nem tehet . Annyit igen hogy elküldi sajat költségén a bedobozolt holmit kitöltött papírokkal telefonalgat vár es koppan . Mert se pénz sem áru sem reakció . Nem javít nem cserel nem utal egyik sem , fogyvedelem feketelistara tette ezeket a cégeket .... Praktiker maszek bolt emiatt a dolgok megtakarítása miatt duplan adja ezeket vagy profibbakat vagyonokért .
2020. máj. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem párezerrel a fele vagy harmada az ár mint a bolti . Selejtet ritkán kúldenek ki de megeshet .
2020. máj. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Szerintetek ez megéri?


[link]


És ment a zöld kéz mindenkinek köszi

2020. máj. 8. 11:26
 5/16 anonim ***** válasza:

dísznek jó

na meg, ha szeretsz szerelgetni

az alkatrész olcsó, de a megbízhatóság hiánya számomra kellemetlen


Többet kell szerelni, mint amennyit használni lehet.

Ja és érdemes azzal kezdeni, hogy szétszeded darabokra és összerakod/csavarozod rendesen, mert ha nem, akkor 1-2 óra használat után kipotyognak belőle a csavarok...

2020. máj. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 mindentudó99 ***** válasza:
90%
22 ezer forint. Csodát ezektől nem kell várni. Megveszed hasznàlod aztán elhajítod ha tönkremegy. Ezeket sokat kell bütykölni.
2020. máj. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
44%
Marhasagot írtok . Alap hogy össze kell szerelni és meghúzni a csavart , de nem szervízigényes . Nem ipari folyamatos fel napi munkara valók . Meghibasodhat barmi , ehhez fillér az alkatrész . A berántót szaggatjak ki azok akik nem pumpáljak fel a benyát a primerrel és hiába rangatják . Gázkört törik el mert full feszesre állítják a huzala holtjátékát . Enyém 2 ev alatt 1 db gyertyat és 1 karbit kapott plusz damil . Ez semmi . Vallalkozó feketén 10 ezer per alkalom vágta volna le 1 óra alatt , havonta 1szer .Én 16 szor vágtam le 2 év alatt és 18 ezerbe került a gép , nekem megérte 160 ezer helyett .
2020. máj. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hecht,vagy Fuxtec...én mást nem vennék!
2020. máj. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha már kínai, legalább olyat vegyél, aminek nem szimmetrikus a két szarva, mint annak, amit linkeltél. A szimmetrikusak általában a bóvlibbak. (Visszafelé nem működik a dolog, tehát az aszimmetrikusak is lehetnek gagyik... De legalább kényelmesebb velük dolgozni.)
2020. máj. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

[link]


Vagy esetleg ez?

Csak ez nehezebb, nemvolt még fűkaszám és nemtudom mennyire lesz nehéz vele nyírni a füvet. Ezek a gépek nagyon ráznak? Mire hasonlít az érzés?

2020. máj. 8. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!