Kezdőoldal » Otthon » Kert » Létezik 245 cm átmérőjű...

Létezik 245 cm átmérőjű merevfalú medence amit lehet téliesíteni?

Figyelt kérdés

2020. máj. 11. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bármelyik simán téliesíthető, viszont ennek feltétele, hogy be kell ásni a földbe, és csak annyi perem legyen a föld felett, hogy a takarófóliát rá lehessen feszíteni.
2020. máj. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
elvileg vannak olyan merevfalú medencék amiket beásás nélkül is lehet téliesíteni, téliesítő folyadékkal. A kérdés igazából leginkább arra vonatkozott, hogy van-e 245 cm átmérőjű ebből. most egy puhafalú van van ilyen méretben és ez nekem pont elég hűsölni.
2020. máj. 11. 11:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Télen is használnád, vagy hogy gondoltad a téliesítést?
2020. máj. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Normális felnőtt használatra csak 3,5méterest találtam, 0,9 illetve 1,2m-es vízmélységgel.

[link]

bauhausnál van 2,44m-es, de a 46 centi magasságával az eléggé gyerek méret.

[link]


Téliesíteni, tehát úgy elrakni a medencét, hogy a víz nagyrésze bent marad, csak úgy lehet ha a földben van, mert a föld melege nem engedi teljes mértékben befagyni. felül valamennyi víz befagy, oda meg be kell tenni fagytesteket, amiket a jég összenyom, és nem a medence falát feszíti. Ha nincs beásva akkor simán szétnyomja a medencédet, illetve a jég szét is vághatja a fóliát. Az általad említett folyadék meg nem fagyálló, hogy ezt megakadályozza, hanem csak alga és vízkőgátló.

https://www.youtube.com/watch?v=gMqlodX87dw

2020. máj. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
[link] a medencestore-t én is néztem és itt van 300 as is. Akkor úgy látszik ez a legkisebb. De akkor ezekenél miért írja hogy a víz leengedése nélkül téliesíthető. Azt nem írja, hogy csak akkor ha beástam
2020. máj. 11. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!