Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi ennek a mezei virágnak a...

Mi ennek a mezei virágnak a fajtája?

Figyelt kérdés

Esetleg valaki tudja az okát, hogy a félig szürke (félig hiányos) felvételt technikailag mi okozhatta?


A fajtáját 90%-ra sejtem, de senkit nem befolyásolnék.


[link]

[link]

[link]

[link]



2020. jún. 16. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
gyújtoványfű
2020. jún. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1: Dehogy az, legalább gógliznál rá.


Van pár növényhatározóm, ránézek.

2020. jún. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az első válasza messze áll a valóstól. Én 90%-ra veszem, hogy jól sejtem, miről van szó, csak azért nem tudom biztosra, mert akadnak egymáshoz erősen hasonlító növények is. Ezért inkább megvárok több választ is.
2020. jún. 16. 15:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Hasonlít az egynyári seprencére.

A kép mentésénél hiba lépett fel azért ilyen,de előfordul már a kártyán lévő képek későbbi visszanézésekor,hogy ilyen lesz egy-egy fotó.

2020. jún. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi, előző! Azért is örülök, a válaszodnak, mert látva ennek fotóit, tényleg nagyon hasonlít a fotóimon levő virágra! Lehet, hogy az is!


Én először réti margitvirágra gondoltam, de a válaszod segített felismerni nekem, hogy téves volt a sejtésem, ugyanis utólag jobban megnézve a margitvirág szirmai jóval nagyobbak. A seprencéé meg olyan vékonyak, mint a fotóimon levőknek.


Esetleg ha valaki mást vél, azt is szívesen olvasom. (A vakon tippelgetők viszont kérem, mellőzzék a válaszadást.) Az előzőnek köszi még egyszer! :)

2020. jún. 18. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!