Kezdőoldal » Otthon » Kert » Elektromos fűnyíró csak búg,...

Elektromos fűnyíró csak búg, de nem indul. Milyen hiba lehet?

Figyelt kérdés

A motor olyan hangot ad, mint amikor beszorul valami a penge alá, és nem tud tőle forogni a penge. Ilyenkor kiszedi az ember, ami beakadt, és megy tovább.


De most nincs semmi, üresen próbálva is ugyanazt produkálja. Áram nélkül, kézzel is nehezen forgatható a forgórész. Valami beragadhatott benne?



2020. jún. 28. 10:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

A fék a villanymotorban van,az első csapágy alatt...

Annyira "trendi",-hogy pl. idős néninek nem cseréltük a komplett kapcsolóegységet,hanem szétfúrtuk inkább a szegecseket,és csak magát a kapcsolót cseréltük ki,hisz az ment csak gallyra,-így harmadába került neki.

2020. jún. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

NO?

...kiderült-e már,mi volt vele???

2020. júl. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Még nem jutottam el oda, vidéken van. Majd megírom, ha lesz konklúzió.
2020. júl. 3. 19:39
 24/26 anonim ***** válasza:
ok ...érdekel!
2020. júl. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Az új kondenzátor nem segített, azzal is csak búgott és nem indult. Mintha valami égett szagot is éreztem volna, szóval felteszem valami komolyabb baja van.
2020. júl. 13. 17:29
 26/26 anonim ***** válasza:

25


Nem lepett meg az eredmény, hiszen ami szorul, az miért forogna, amikor fék sem fogja, mert nincs is benne...

Görbe a tengely, fos a csapágy...valamelyik.

Ha már könnyen forog, akkor el fog indulni, józan paraszti ész is megmondja...én már előzőekben leírtam mindent.

2020. júl. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!