Kezdőoldal » Otthon » Kert » Valaki intex medencéhez...

Valaki intex medencéhez csőváz alkatrészeket tud?

Figyelt kérdés
Honnan lehet venni? Tavaly nyáron ilyenkor volt egy nagy vihar és aznap leengedtük a medencét, erre elfújta a vihar és elferdültek, eltörtek a csővázak.😔 Ha valaki tud ilyen üzletet ahol lehet venni medence alkatrészeket az segítsen! 😊

#medence #alkatrész #vihar #medence alkatrész
2020. jún. 29. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Én még medenceváz-alkatrészeket sose láttam. Ha nem spec csövek hanem szabványméret és nem valami bonyolult, hajlított idomok vannak benne akkor talán szerelvényboltban kaptok olyasmiket, amivel pótolni lehet.
2020. jún. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem láb sérült sima rozsdamentes csövet vágtam helyette azthiszem 18-as vagy 20-as kell hozzá.
2020. jún. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, saját magad is meg tudod csinálni, csak a méreteket kell tudnod, aztán ahol kell, ott hegeszteni.

Tudom, mert mi majdnem így jártunk.

Megvettük az Intex 450x220x80 medencét, raktuk volna össze, az oldalsó csővázak nincsenek sehol.

Kiderült, hogy a csaj elfelejtette odaadni, amikor megvettük. (Egyszer volt felállítva, mondták hogy egyenes talaj nekik nincs, eladták)

Na, én teljes elkeseredés, lányom dettó. Párom mondta, hogy csak a vasanyagot kell hozzá megvenni, ahol és amit hegeszteni kell, megcsinálja, lefestjük.

De végül a csaj elhozta a fémvázból lemaradt részeket.

Szóval megméred milyen átmérő, hova milyen hosszú kell, levágod, ahol kell összehegeszted, lefested. Kb ennyi.

Egyébként az Intex oldalán vannak elemek, de iszonyat drága.

Keress rá ha még aktuális.

2020. júl. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!