Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kell klóradagoló a medencébe?

Kell klóradagoló a medencébe?

Figyelt kérdés
Ismerősömtől hallottam, hogy ő feloldotta, így tette a medencébe? Így is jó?
2020. júl. 16. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Kell. Az első medencénkben még nem volt, és kiszedte a színét. Egyébként meg néhány száz forintos beruházás.
2020. júl. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Majatom ***** válasza:
Úgy szerintem nem jó. Nekünk olyan adagoló van, aminek állítható a nyílása, és ha kicsit jobban megnyitom, akkor a klórszint emelkedik, mert én vettem hozzá tesztcsíkot, és hetente kétszer nézem a klórszintet, ha magas, elzárok rajta, ha alacsony, nyitok rajta. Plusz így legalább látom, hogy mikor kell pótolni. Feloldva szerintem az elején igen túl klórozott lesz a víz, ami egészségtelen, a vége felé pedig már annyira alacsony lesz, hogy nem lesz hatása. Ja, és így mikor fürdünk benne, az adagolót kiveszem.
2020. júl. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az úszó adagoló azért kell, hogy folyamatosan ázzon ki a klórtablettából az anyag a medence vizébe.
2020. júl. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!