Kezdőoldal » Otthon » Kert » 1 négyzetméteren hány sáfrány...

1 négyzetméteren hány sáfrány fér el?

Figyelt kérdés
Kertbe szeretnék ültetni, ezért kérdem. Hány növény kell minimum ahhoz, hogy el lehessen adni és megvegyék? Hol tudnám értékesíteni?
2020. júl. 20. 01:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Jó közben találtam cikket ahol le van írva. Mitől függ megmadad e? Láttam máshol, hogy Magyarországon nem nagyon él meg. Elég jó minőségű földem van. Szerintetek érdemes megpróbálni?
2020. júl. 20. 02:02
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogy ahhoz, hogy értékesíthetö mennyiséget tudj termelni, sok hektárt kell sáfránnyal beültetni?
2020. júl. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
28%
Én sáfrányosszeklicét szoktam vetni. Két sorban, kb 3 m hosszan. Ha elég vizet kap, süt a nap, akkor szedhető a virágjened.
2020. júl. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as: a sáfrány meg a sáfrányos szeklice közel sem egyforma, sem ízben, sem illatban, sem színben, sem értékben.
2020. júl. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!