Kezdőoldal » Otthon » Kert » Volt egy egész nagy sárga...

Volt egy egész nagy sárga virágú ligetszépém amit a kutya tőből letört. Van értelme pl. vízben gyökereztetni vagy kuka az egész virág?

Figyelt kérdés
Az alján van sok levél meg ilyen oldalhajtás.
2020. júl. 27. 05:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel a leírása szerint tőosztással is szaporítható, úgy gondolom, hogy sikeresen megmentheted.
2020. júl. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát beleraktam egy adag vízbe aztán meglátjuk.
2020. júl. 27. 13:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Ligetszépe sokféle van, némelyik évelő, némelyik kétnyári. De szárról nem szaporítható egyik se.

Ami egész nagy, két méteresre is megnő (itt az ablakom alatt), az kétéves, és magról szaporodik, nálam csak úgy magát elveti.

2020. júl. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor annak meszeltek. Amugy ez a parlagi sarga.

Mondjuk elegge ossze vissza kel ki minden evben par darab. Na de majd jobban utana kell neki nezni hogy befolyasolni lehessen hogy mikor lesz a kertben es hol.

2020. júl. 27. 18:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Lassan érik a magja, tudsz szedni.

Elvileg március végén kell helybe vetni, de lehet, hogy még most nyár végén is kikel virágládában.

2020. júl. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerencsere meg maradt 3 ezen kivul :) Nem vagyok nagy viragos de ezt a viragot szeretem.:) Koszi a tanacsot.:)
2020. júl. 27. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!