Kezdőoldal » Otthon » Kert » Baj, ha nem max fordulaton...

Baj, ha nem max fordulaton használom a fűkaszát?

Figyelt kérdés
Sajnos hepe-hupás a terep a vakondok miatt, egy fűnyíró csak elakadna állandóan. 2 ütemű kaszám van, sajnos ha maximum fordulatom használom, akkor csak hozzáér a buckákhoz, ami előbb-utóbb a damil szakadását eredményezi. Így játszadoznom kell a gázzal, néha sajnos igen alacsony fordulaton. Ez gondolom nagyon nem használ neki. Lehet érdemes lenne egy 4 üteműt venni? Úgy tudom az jobban bírja az ingadozó fordulatot. Nincs nagy dzsumbuj se, általában 10-15 centinél sose hagyom magasabbra nőni a gazt.
2020. aug. 4. 22:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ez a linkelt gyorstöltős tényleg olyannak tűnik, ami működik. Eddig vagy 5 hasonlót láttam, de egyik se működött, egyszerűen nem lehetett kézzel tekerni egyiket se, mindegyiket szét kellett szedni a damilfelrakáshoz.
2020. aug. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Ha jó a beállítás nem baj nézd meg a gyertya hogy van ki égve ,milyen szinű kormos,benzines,őzbarna?
2020. aug. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha nyomkodod a gázt a kuplung megy előbb tönkre,ha pörgeted -a motor futja le előbb az élet tartalmát.Mindenki döntse el,hogy melyiken akar spórolni mindkettővel nem lehet.Félgázon a legtöbb fűkasza csak a gyér gazat viszi ,de ha viszi azt kell használni.Én inkább nyomkodom a gázt -mint az emberek nagy többsége-így nem csak a motort spórolom kicsit hanem a benzint is.(Kínai fűkasza)
2020. szept. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!