Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogy keressek erre rá? (kicsi...

Hogy keressek erre rá? (kicsi terület, kert vásárlás ház nélkül)

Figyelt kérdés
Nézegettem területeket, de szinte mind termőföld a világ végén. Én Pest megyében szeretnék, egy tényleg icipici kertet vásárolni, amin nincs ház, és majd én ráépíthetek, ahogy gyarapszik a pénzem. Addig megvagyok egy lakókocsiban. Ha rákeresek, hogy föld, telek, kert stb vásárlás, akkor ilyen nagy termőföldeket ad ki, amelyek gazdáknak valók, vagy kertet, amiben már van ház, tehát drága. Adnátok tippeket, hogy milyen kulcsszavakat használjak, hogy keressek rá? Most keresek erre először. Köszönöm

2020. aug. 9. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Be tudod állítani a keresőt, a neked megfelelő nagyságra és árra.

Tessék, én megtettem neked a Jófogáson. (Bal kezed irányában az oldal szélén meglátod)

1000 m2-et írtam, ez nagyjából 250 négyszögöl, de veheted kisebbre.

[link]

2020. aug. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez meg az Ingatlan.com.

Ha beírod, hogy mit, hol, mennyiért, a kis nagyító alatt ott a "részletes keresés", rákattintasz és tudod finomítani, a saját elvárásaid szerint (közművek, stb)

[link]

2020. aug. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Arra gondoltam még, hogy az önkormányzatokat kérdezem meg, ahol venni szeretnék, de akkor megnézem ezeket. Köszönöm mégegyszer, dobtam zöldet! :)
2020. aug. 9. 20:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Szívesen!

Legyen szerencséd!:)

2020. aug. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amit keresel, annak a neve pedig "házhely", tehát egyes apróhirdetési oldalakon ezzel is lehet próbálkozni. (A Jófogáson mondjuk nem nagyon működik.)
2020. aug. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Talán inkább építési telek...
2020. aug. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek :)
2020. aug. 10. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!