Kezdőoldal » Otthon » Kert » Fűkasza oldalán mintha engedne...

Fűkasza oldalán mintha engedne az olaj?

Figyelt kérdés

Mi lehet ez? [link]


Eddig fél óra után pihentettem a gépet, de most majdnem egy egész tank után raktam csak le, amit kb 1-1,5 óra, és elkezdett engedni valamit. Próbáltam azon a részen jobban meghúzni a csavart, de letört az imbuszkulcs feje xD (gagyi kínai kulcs volt, de a lényeg hogy azért megvolt az húzva)



2020. aug. 20. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Bele kéne nézni, anélkül olyanok tudunk lenni kb mint a kocsmai politizálgatás.
2020. aug. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nincs most nálam, munka közben hagytam úgymond. 3/4-e le van vágva a területnek és még azt szombaton befejezem. Működik a gép csak megjelent ez a kis olajszerű cucc aztán gondoltam hátha tud mondani valamit.

Majd ha itthon lesz belekukkantok.

2020. aug. 20. 22:45
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Jó eséllyel a piros burkolat alól jön, ott lehet valami. Lehet, hogy csak a gyertya nincs meghúzva, meg lehet repedés az öntvényen.
2020. aug. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Olaj itt csak az üzemanyagban van.
2020. aug. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
A forgattyúsházban ki tud csapódni.
2020. aug. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tömitési híba is lehet.
2020. aug. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Karbitól folyik oda,és valóban hajlamosak a csavarok a kilazulásra.Lehet akár egy rossz benzincső is a ludas.Forgattyús ház tömítés problémával vagy repedéssel nem hinném,hogy egy órán keresztül tudna menni inkább csak be pöffenne néha.
2020. aug. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, kipufogó, szimering, és tömítés hiba is.
2020. aug. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is nyomta ki az elégetlen olajat.Beljebb hajtottam a karburátoron az állító csavart,vagyis szegényítettem a keveréket és a probléma megszűnt.Túl sokat kapott,fulladt nem pörgött ki,zabálta a benzint és a kipufogó tömítésnél nyomta ki az olajat.
2020. aug. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!