Kezdőoldal » Otthon » Kert » Vízgyűjtés hordóba, bitumenes...

Vízgyűjtés hordóba, bitumenes hullámlemezes tetőről. Nem tud bemosni ugye semmi káros anyagot a lemezről? Csak locsolásgoz használjuk.

Figyelt kérdés
2020. aug. 21. 22:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Eddig nem a kerbe folyt a víz a tetőről?
2020. aug. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Utcára. Nemregota van.
2020. aug. 21. 22:39
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem lesz tőle bajod, mondjuk az eső manapság már szennyezettebb, mint a talajvíz
2020. aug. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Értem. Nekem bitumenez zsindely van a tetőn, de minden rendben a füvemmel.
2020. aug. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Semmilyen káros anyag nem képződik ilyenkor, nyugodtan lehet használni kerti locsoláshoz.
2020. aug. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne biztos, mivel ha végighúzom a tetőn a kezem, piros lesz. Ez belemegy a vizbe is.
2020. aug. 22. 13:58
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen, ez nyilván belemosódik egy nagyon kicsi mennyiségben. Ne is idd meg ez a vizet. De összességében nem veszélyesebb, mint a tetőre rakódott füst meg egyéb por, amit szintén belemos az eső.

Ha zöldségnövényeket öntözöl, akkor csak a földet öntözd, ne pl. a paradicsom termését, és semmi bajod nem lehet.

2020. aug. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nyilván nem inni akartam, növények locsolásához gyűjtöm az esővizet. Azért aggódok mert pár hete ahogy kiengedem a vizet belőle, habos a teteje. Más vízgyűjtőnél ez nincs. Hordó teljesen tiszta, többször átmostuk. Régebben nem volt habos.
2020. aug. 24. 08:05
 9/13 anonim ***** válasza:
A hab alga vagy hasonló organizmus miatt van. Mindenképpen szerves eredetű, ha a hordótól nem lehet.
2020. aug. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Némi alga van, elenyésző. Viszont egy másik vízgyűjtőből jövő víz egyáltalán nem habos,at algásabb, úgyhogy algától nem lehet.

A hordót többször kiöblítettük, csak a tetőről jöhet.

2020. aug. 26. 07:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!