Kezdőoldal » Otthon » Kert » Más is használ elektromos...

Más is használ elektromos fűkaszát?

Figyelt kérdés
Nem tudom én vagyok puhány, meg béna, de én nem sokáig bírom azt a vibrálást, amit okoz. Még órákkal később is remeg a kezem, és fáj a csuklóm. Vagy a szegélyvágó lehet nem épp előnyös kialakítású.(al-ko bc 1200 e)

2020. szept. 26. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
az árukereső.hu oldalon a vásárlói vélemények is kifogásolják a gép erős rázkódását.
2020. szept. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Damilfej cseréje minőségire megérheti, ha más nem, jobb lesz a gyárinál a következő kaszádhoz is... De ha fogadnom kéne, arra raknék, hogy egy jó kis damilfejjel nem fog vibrálni.
2020. szept. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

igen egyszerűen meg tudod állapítani, hogy honnan jön a rázkódás.

Vedd le a damilfejet.

Ahogyan az előző írta, nem fog rázkódni.

Megoldás: csere egy "jó fejre".

2020. szept. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Még az is lehet, hogy egyenetlenül van feltekerve a damil, én is jártam már így, hogy szétugrott a fejben, és rázott, ameddig az a mennyiség nem fogyott le.
2020. szept. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én most cseréltem le a ilyen D markolatos (noname) kaszát ökörszarv markolatosra. Még nem teszteltem hosszú távon.

Az előbbit nem lehet normálisan beállítani (vállpánt magasságot), első kézzel erőlködsz, másikkal a hátad mögött görcsölsz.

2020. szept. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezért hívják szegélynyírónak.
2020. szept. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1400 watos szegélynyíró.

Aham.

2020. szept. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1400 wattos szegélynyíró nincs. Gondolom a Hechtet mondod, az fűkasza, nem D markolatos. De egyébként 1200W-os van több márkától, és igen, ha nagy és összetett a terep, akkor kell szegélyezni is az erő, mert ott tényleg nem mindegy, hogy haladsz, vagy csak pazarlod tökölésre a vékonyabb damilt, mert rendes damillal ki se pörög annyira, hogy vágjon is.
2020. szept. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen
2020. okt. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!