Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen könnyen telepíthető...

Milyen könnyen telepíthető kerítés alternatívák léteznek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

A szomszéddal osztatlan közös a telkünk, de megállapodtunk, hogy ki ezt, ki azt a részt használja. Éppen ezért csak egy elválasztó kellene, ahol a kutyáim szabadon futkározhatnak, ahova vihetünk be kerti bútort, hintaágyat, de nem feltétlenül permanens, betonalapú kerítésre gondolok.


Ötletek?


2020. okt. 3. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Akác oszlopok és vadháló. Ez talán a legegyszerűbb és legolcsóbb.
2020. okt. 4. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt találhatsz ötleteket, hogy miből, ill. mi volna esztétikailag elfogadható mindkettőtöknek. Továbbá nyilván árakat is. Nem csak anyagot árulnak, építenek is, országosan. Árakban abszolút korrektek, a munka árában is: [link]


Egyébként szerintem az egyik legkönnyebben telepíthető a talajcsavaros, táblás kerítés.

2020. okt. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2

A kótaji már 50 méter alatt nem vállal kerítésépítést, pont 2 napja kérdeztem.

Nekem 45 méter kellene, nagy-nagy rábeszéléssel úgy vállalták volna el - még gondolkozom rajta - hogy 50 m-t számláznak.

Csak oszlopok, 1,60 magas drót és 250ezer, munkadíjjal együtt.

2020. okt. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nagyon köszi a válaszokat, hasznos volt! Mindenképp 50 méternél több kellene, lesz az 100 is.
2020. okt. 4. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!